SAMOSTATNÝ PROJEKTANT - PRAHA

Společnost GEFOS a.s. je geodetická a fotogrammetrická firma s dlouholetou tradicí. Poskytuje komplexní služby v oboru geodézie a fotogrammetrie jak na území celé České republiky tak i v zahraničí. V současnosti také plně rozvíjí moderní technologie, jako třeba 3D laserové skenování.
Působí rovněž jako obchodní zástupce firmy Leica Geosystems AG pro ČR, pro kterou zajišťuje prodej a servis geodetických a fotogrammetrických přístrojů a systémů.

Společnost GEFOS a.s. je společnost poskytující komplexní služby v oboru geodézie na území celé České republiky i v zahraničí. Působí rovněž jako výhradní zástupce švýcarské firmy Leica Geosystems (WILD) pro ČR, pro kterou zajišťuje prodej a servis geodetických a fotogrammetrických přístrojů a systémů.

Uvažujete provést ve svém životě změnu? Umíte stát na vlastních nohou a zároveň si vážíte podpory společnosti? Snažíte se být vždy o krok napřed, než se od Vás očekává? Jste dynamická a motivovaná osobnost?

Jsme jednou z předních geodetických společností poskytujících kompletní spektrum geodetických a měřických služeb a hledáme do svého týmu

SAMOSTATNÉHO PROJEKTANTA POZEMNÍCH STAVEB

pro přípravu všech stupňů projektové dokumentace staveb nebo jejich částí.

Náplň práce:

  • projektová činnost
  • inženýrská činnost
  • působnost po celé ČR

Požadavky na uchazeče:

  • VŠ vzdělání, obor pozemní stavby
  • znalost Stavebního zákona a navazující prováděcí vyhlášky, orientace v ČSN
  • dobrá znalost AutoCAD, MS Office
  • praxe v oboru výhodou
  • ŘP sk. B

Charakterové vlastnosti:

  • samostatnost, pečlivost, organizační schopnosti
  • samostatnost a zodpovědnost za odvedenou práci
  • organizační a komunikační schopnosti
  • schopnost komplexního pohledu na řešený úkol

Nabízíme:

  • stabilní zázemí zavedené společnosti
  • zaměstnanecký poměr na dobu neurčitou
  • samostatnou a tvůrčí práci při realizaci zakázek
  • mzdové ohodnocení odpovídající pracovním výkonům
  • možnost dalšího vzdělávání
  • stravenky, firemní aktivity

Nástup možný ihned nebo dle dohody

Firma: GEFOS a.s.

Kontakt: Alena SAILEROVÁ
Kundratka 17
180 82 Praha 8

Telefon: 284007076

Místo práce: Praha 8

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé